Nehledejte práci, získejte ji!
CZ | EN
  • Klíčové slovo

  • Obory

  • Lokality

FINANČNÍ ÚČETNÍ (až 28.000 Kč)!!

Máte zkušenosti jako FINANČNÍ ÚČETNÍ a rádi byste pracovali pro zahraniční automotive společnost, která působí v České republice přes 20 let?

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis!

Náplň práce

  • kompletní zpracování finančního účetnictví
  • účetní závěrky
  • přeceňování cizoměnových účtů
  • příprava dokumentace a spolupráce s auditory
  • spolupráce na inventurách a kontrolingu nákladů
  • práce s programem SAP

Požadujeme

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • praxi jako finanční účetní
  • uživatelskou znalost MS Office
  • pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme

  • stabilní zázemí prestižní společnosti
  • možnost dalšího rozvoje
  • příspěvek na dojíždění
  • bonusy za docházku
  • dovolenou navíc dle odpracovaných let
  • příspěvky stravování a významná jubilea
  • pracoviště SV od Plzně

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Kontakt

Advantage Consulting, s.r.o.
Petra Benešová
Telefon: +420 775 787 061