Nehledejte práci, získejte ji!
CZ | EN
  • Klíčové slovo

  • Obory

  • Lokality

VEDOUCÍ ÚSEKU MATERIÁLOVÉHO PLÁNOVÁNÍ (až 50.000 Kč)!

Máte zkušenosti s plánováním materiálu ve výrobní společnosti a logistikou? Dokážete vést tým lidí? Domluvíte se anglicky?

PAK je pozice VEDOUCÍ ÚSEKU MATERIÁLOVÉHO PLÁNOVÁNÍ (až 50.000 Kč) právě pro Vás!

Náplň práce

  • vedení menšího týmu materiálových plánovačů
  • zodpovědnost za zajištění materiálu v požadovaném množství a času
  • zpracování dat pro nákup
  • hledání nových cest zlepšení materiálového objednávání
  • sledování a zachování optimální hladiny materiálu
  • komunikace s dodavateli a řešení aktuálních problémů
  • spolupráce napříč společností

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického směru
  • anglický jazyk – denní využití
  • praxi s plánováním materiálu
  • znalost MS Excel, programu SAP (výhodou)
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • technické a analytické myšlení

Nabízíme

  • osobní a profesní rozvoj
  • zaměstnání v mezinárodní firmě
  • příspěvek na dopravu
  • plně hrazené stravování
  • cafeeterii
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost nástupu ihned - případně dle možností
  • lokalita: západně od Plzně - cca 15 min. jízdy automobilem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Kontakt

Advantage Consulting, s.r.o.
Petra Benešová
Telefon: +420 775 787 061