Nehledejte práci, získejte ji!
CZ | EN
  • Klíčové slovo

  • Obory

  • Lokality

FINANČNÍ ÚČETNÍ – skandinávská společnost (cca 35.000 Kč)

Získal/a jste praxi na pozici účetní, podílel/a jste se na zpracování účetní uzávěrky a
a hledáte novou profesní výzvu? Láká Vás stát se součástí prosperující skandinávské společnosti rodinného typu, která si váží svých zaměstnanců? Pak hledáme právě Vás na pozici FINANČNÍ ÚČETNÍ – skandinávská společnost (cca 35.000 Kč)

Náplň práce

  • Podílení se na zpracování účetních uzávěrek
  • Fakturace a přefakturace
  • Spolupráce při zpracování rozvahy, výsledovky
  • Řízení účtů pohledávek, vystavování upomínek
  • Aktualizace účtů závazků a úhrada faktur
  • Tvorba statistických hlášení a reportů
  • Komunikace napříč společností

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Relevantní praxi v účetnictví
  • Znalost anglického jazyka – schopnost napsat email a využívat firemní účetní program v angličtině
  • Znalost MS Office a účetních programů
  • Komunikativnost a příjemné vystupování

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost reálného profesního růstu v rámci oddělení
  • Přátelský a neformální kolektiv
  • Notebook a služební telefon i pro soukromé účely
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost občasné práce z domova
  • Příspěvek na dopravu
  • Vzdělávací kurzy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Kontakt

Advantage Consulting, s.r.o.
Eva Ambrozková
Telefon: +420 739 236 965