Nehledejte práci, získejte ji!
CZ | EN
  • Klíčové slovo

  • Obory

  • Lokality

EXCEL MAJSTR S ANGLIČTINOU (30.000 - 35.000 Kč)

Máte výbornou znalost MS Excel a vyžíváte se v tvorbě složitějších kontingenčních tabulek? Umíte automatizovat procesy pomocí maker? Rádi byste v práci využívali svou pokročilou znalost anglického jazyka? Pak nám zašlete svůj životopis!

Technologická firma v Ostravě hledá posilu do svého týmu na pozici:

Náplň práce

  • Podpora administrativních činností
  • Extrakce firemních dat do MS Excel
  • Tvorba a údržba měsíčních reportů
  • Úzká spolupráce s mateřskou společností

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Pokročilou znalost MS Excel (v české i anglické verzi)
  • Anglický jazyk na vynikající úrovni
  • Zkušenosti s kontrolingem, reportingem nebo účetnictvím
  • Silné analytické schopnosti
  • Znalost systému SAP výhodou

Nabízíme

  • Cafeteria systém
  • 25 dnů dovolené - možnost prodloužení až o 8 dnů
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home office
  • Příspěvek na stravování ve firemní kantýně a káva na pracovišti zdarma
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Kontakt

Advantage Consulting, s.r.o.
Eva Hošíková
Telefon: +420 734 713 290