Nehledejte práci, získejte ji!
CZ | EN
  • Klíčové slovo

  • Obory

  • Lokality

FINANČNÍ ÚČETNÍ

Domluvíte se anglickým jazykem? Máte teoretickou znalost účetnictví a baví Vás?
Pak hledáme právě Vás a čekáme na Váš životopis!
Mezinárodní společnost působící po celém světě nabízí volné pracovní místo na pozici:

Náplň práce

  • zodpovědnost za svěřenou část účetní agendy
  • měsíční/čtvrtletní/roční závěrky a jejich vypracování
  • dodržování programu v interních kontrolách, zajištění pravidelných revizí
  • podílení se na programu, který má za cíl zefektivňovat poskytované služby
  • účast na zařazování nových procesů
  • administrativní úkoly

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ + min. 2 roky praxe
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Přehled o účetnictví
  • znalost MS Office, SAP výhodou
  • komunikační schopnosti a ochotu

Nabízíme

  • motivující platové podmínky
  • příležitost pro kariérní, osobnostní růst
  • široká škála zaměstnaneckých výhod
  • vzdělávací aktivity

Lokalita práce: Chomutov
Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Kontakt

Advantage Consulting, s.r.o.
Karolína Kolstrunková
Telefon: +420 773 773 884