Nehledejte práci, získejte ji!
CZ | EN
  • Klíčové slovo

  • Obory

  • Lokality

ÚČETNÍ s AJ Praha (30-38.000 Kč)

Máte nějaké zkušenosti v oblasti účetnictví? Chcete být součástí významné mezinárodní výrobní společnosti? Dokážete pracovat v SAP?

Pak hledáme právě Vás!

Pro významnou výrobní společnost se sídlem v Praze hledáme kolegu či kolegyni na pozici:

ÚČETNÍ s AJ Praha

Náplň práce

  • odpovědnost za účtování hlavní knihy
  • zpracování vydaných faktur
  • kontrola odchozích a došlých plateb
  • příprava podkladů k účetním závěrkám a auditu
  • komunikace se zákazníky (ohledně plateb, dodacích listů apod.)
  • účetní administrativa, zpracování cestovních náhrad

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání (ekonomického směru)
  • úroveň anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • praxi na pozici účetní
  • znalost SAP
  • hledáme uchazeče, které účetnictví baví a nebojí se komunikovat

Nabízíme

  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • zvýhodněné stravování formou stravenek
  • životní a penzijní připojištění
  • další zaměstnanecké výhody
  • možnost nástupu: dohodou
  • místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis v anglickém jazyce na emailovou adresu salespraha@acjobs.cz.

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Kontakt

Advantage Consulting, s.r.o.
Pavlína Strnadová
Telefon: +420 775 474 381