Nehledejte práci, získejte ji!
CZ | EN
  • Klíčové slovo

  • Obory

  • Lokality

SPECIALISTA NA SOCIÁLNÍ MÉDIA Praha (28-36.000 Kč)

Tvorba a správa multimediálního obsahu na sociálních sítích jako je Instagram, Facebook, Youtube, Twitter a další je pro Vás nejen prací, ale i zábavou? Baví Vás sociální média a neustálé zlepšování prezentace svěřené značky na ní? Domluvíte se anglicky se zahraničními kolegy?

Pak je tato pozice určená právě Vám!!

Nadnárodní retailová společnost rozšiřuje marketingový tým, do kterého hledá posilu na pozici:

Náplň práce

  • tvorba marketingového obsahu na sociálních sítích
  • sledování, aktualizace a vyhodnocování svěřených kampaní
  • komunikace na sociálních sítích jako jsou Facebook, Instagram aj.
  • podílení se na tvorbě komunikace na e-shopu
  • copywriting
  • komunikace s externími marketingovými agenturami
  • spolupráce s ostatními kolegy marketingového oddělení

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti s vytvářením a správou obsahu na sociálních médiích
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni (spolupráce s kolegy ze zahraničí)
  • znalost některého z grafických programů typu Photoshop apod.
  • kreativitu, komunikativnost, týmového ducha

Nabízíme

  • možnost dalšího kariérního růstu
  • stravenky
  • příspěvek na vzdělání
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu sales@acjobs.cz.

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Kontakt

Advantage Consulting, s.r.o.
Barbora Štěpánová
Pobřežní 620/3
186 00  Praha 8
Česká republika
Telefon: +420 773 737 663