Nehledejte práci, získejte ji!
CZ | EN
  • Klíčové slovo

  • Obory

  • Lokality

JUNIOR ÚČETNÍ S AJ (30-38.000 Kč)

Hledáte práci na pozici JUNIOR ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU s každodenním využitím Vašich jazykových znalostí? Orientujete se v mezinárodních účetních standardech? Chcete pracovat pro nadnárodní společnost se stabilním postavením na trhu a rozvíjet se? Jste čerstvý absolvent a máte alespoň teoretickou znalost v oblasti účetnictví?

Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici:

JUNIOR ÚČETNÍ S AJ Praha (30-38.000 Kč)

Náplň práce

  • Účetní operace související s hlavní knihou
  • Provádění účetních závěrek
  • Účtování majetku společnosti
  • Vedení účetnictví dle českých a mezinárodních standardů
  • Kooperace s ostatními pobočkami v zahraničí
  • Příprava podkladů pro audit
  • Pravidelný reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • vhodné i pro ABSOLVENTY
  • komunikativní znalost AJ
  • MS Office – pokročilou znalost
  • komunikativnost, pečlivost, samostatnost

Nabízíme

  • Zajímavou práci v nadnárodní moderní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Sick days
  • Možnost příležitostně pracovat z home office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • Pracoviště: Praha 5

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis v anglickém jazyce na emailovou adresu salespraha@acjobs.cz.

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Kontakt

Advantage Consulting, s.r.o.
Pavlína Strnadová
Telefon: +420 775 474 381