Nehledejte práci, získejte ji!
CZ | EN
  • Klíčové slovo

  • Obory

  • Lokality

IT SUPPORT JUNIOR

Jsi absolvent IT oboru a zajímá tě práce ve výrobní společnosti? Chceš se něco naučit, něco vymyslet a vidět za sebou výsledky své práce? Je s tebou zábava a popovídáme si spolu anglicky nebo německy?

Pošli nám svůj životopis, rádi tě uvítáme na pozici IT SUPPORT JUNIOR.

Náplň práce

  • Podpora výrobního informačního systému
  • Nastavování komunikace strojů s výrobním systémem
  • Správa SQL databází
  • IT podpora pro jednotlivá oddělení výroby
  • Reporting mateřské společnosti

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru IT
  • Praxi mít nemusíš, vše tě naučíme
  • Výhodou bude pokud znáš OPC protokoly
  • Další výhodou bude znalost SQL jazyka
  • A ještě větší výhodou zkušenost s MES systémy

Nabízíme

  • Zajímavou a kreativní práci v mezinárodní společnosti
  • Možnost dalšího rozvoje a seberealizace
  • Jazykové i odborné kurzy, které tvou seberealizaci podpoří
  • Týden volna navíc
  • Příspěvky na leccos - jako třeba stravování, dopravu a sport
  • Lokalita: Teplice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Kontakt

Advantage Consulting, s.r.o.
Nikola Benešová
Telefon: +420 775 787 077