Nehledejte práci, získejte ji!
CZ | EN
  • Klíčové slovo

  • Obory

  • Lokality

PLC PROGRAMÁTOR (45 - 60.000 Kč)

Máte zkušenosti s programováním PLC zařízení? Láká Vás také jejich testování a hledání chyb v prototypech?
Pokud ano a navíc se domluvíte anglicky, tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis ještě dnes!

Náplň práce

  • Implementace nových přípravků a nástrojů pro výrobní stroje a zařízení
  • Vývoj a implementace zařízení a přípravků předcházejících reklamacím ze strany zákazníka
  • Spolupráce s jednotlivými odděleními na zlepšování procesů výroby
  • Předává informace týkající se strojů a výrobních zařízení výrobě
  • Vede záznamy o technických změnách
  • Spolupráce s dodavateli strojů a výrobních zařízení
  • Vytypovávání vhodných dílů pro zlepšování procesů výroby
  • Programování PLC a měřících zařízení
  • Výroba elektroinstalace pro zlepšování procesů
  • MESH Champion – 8.0 – 8 Machine Guarding, 8.0 – 9 Machining Safety

Požadujeme

  • Znalost programování PLC
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Elektrotechnické vzdělání SOU
  • Vyhláška 50 § 6
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Spolehlivost, komunikativnost, flexibilita
  • Schopnost samostatné práce

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní akce
  • Příspěvky na penzijní připojištění

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Kontakt

Advantage Consulting, s.r.o.
Nikola Benešová
Telefon: +420 775 787 077