Nehledejte práci, získejte ji!
CZ | EN
  • Klíčové slovo

  • Obory

  • Lokality

NETYPICKÝ OBCHODNÍK (40.000 - 80.000 Kč)

Máte zkušenosti z realitní kanceláře nebo z hotelnictví? Chtěli byste si vydělávat sjednáváním nových obchodních příležitostí? Jste charismatická osobnost, která ráda cestuje a bez problému se domluvíte anglicky? Tak nám zašlete svůj životopis!

Světová výrobní společnost hledá posilu do svého obchodního týmu na pozici:

Náplň práce

  • sjednávání nových obchodních příležitosti
  • časté cestování, časem i do zahraničí
  • komunikace s celým obchodním týmem
  • nejedná se o prodej malých celků, ale o celý technický koncept

Požadujeme

  • min. SŠ, ideálně VŠ vzdělání
  • schopnost se domluvit anglicky podmínkou
  • reprezentativní vystupování, výborné komunikační dovednosti
  • obchodní zkušenosti nejsou podmínkou, ceněny jsou zkušenosti z realitní kanceláře a hotelnictví

Nabízíme

  • zázemí stabilní výrobní společnosti
  • fixní mzdu a provize z prodeje
  • auto, notebook, mobilní telefon i pro soukromé využití
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvky na penzijní a životní připojištění
  • závodní stravování a další benefity
  • místo výkonu práce: celá ČR

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Kontakt

Advantage Consulting, s.r.o.
Eva Hošíková
Telefon: +420 734 713 290