Nehledejte práci, získejte ji!
CZ | EN
  • Klíčové slovo

  • Obory

  • Lokality

LINUX SYSTEM ENGINEER

Máte zkušenosti s administrací systému Linux a umíte programovat pomocí skriptovacích jazyků? Je Vaší silnou stránkou Python? Chcete pracovat na novém zajímavém produktu, který má tendenci měnit svět fungování kanceláří?

Tak neváhejte a pošlete mi svůj životopis!

Náplň práce

  • Práce v integračním týmu
  • Zpracování jednotlivých požadavků a troubleshooting
  • Vytváření knowledge base
  • Úzká spolupráce s týmem developerů a administrátorů
  • Komunikace se zákazníkem

Požadujeme

  • Pokročilou znalost systému Linux
  • Dobrou znalost skriptovacího jazyka Python
  • Orientaci v sítích a síťových technologiích
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s virtualizací KVM nebo LXD výhodou

Nabízíme

  • Pět týdnů dovolené a dva sick days
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenky ve výši 100 Kč
  • Rozsáhlý výběr odborných školení, kurzů a workshopů
  • Jazykové kurzy
  • Práci v rámci nových projektů
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Kontakt

Advantage Consulting, s.r.o.
Lukáš Kalivoda
Telefon: +420 778 434 003