Nehledejte práci, získejte ji!
CZ | EN
  • Klíčové slovo

  • Obory

  • Lokality

C++ HLEDAČ CEST (65 - 70 000 Kč)

Chceš zažít jízdu, která tě vrátí do budoucnosti? Vyvíjet inovační systémy aut, které přítomnost změní v budoucnost? Nasedni k nám, ať za námi zbyde jen ohnivá čára ukazující, že my už tam dávno jsme. Budeš navrhovat a projíždět nové trasy v C++, které usnadní cestu dalším. Díky tvé práci se divoké sny řidičů splní dříve, než by čekali. Pokud jsme tě zaujali, ozvi se nám.

Náplň práce

  • Analýza SW požadavků
  • Vývoj automatizovaných testů pro asistenční systém Areaview driver od Wolkswagenu
  • Návrh architektury testů a jejich prostředí
  • Implementace SW modulů
  • Vytváření testovacích případů a automatizovaných testů pro algoritmy zpracování obrazu
  • Specifikace a implementace SW komponent
  • Práce se systémy Doors, Jenkins, SVN a další
  • Komunikace s neměckým týmem
  • Zpracování a analýza dokumentace

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání nebo pracovní zkušenosti v oblasti zpracování obrazu (počítačová grafika)
  • Velmi dobrá znalost C ++
  • Znalosti a praktické zkušenosti s algoritmy zpracování obrazu (struktura z pohybu, detekce objektů, rybí oko)
  • Znalost nasazení algoritmů zpracování obrazu na různých hardwarových platformách
  • Schopnost porozumět dokumentaci v němčině

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost osobně a profesně růst
  • Práci v perspektivním a rostoucím odvětví
  • Mnoho dalších benefitů, které by se tu mačkaly jak cestující v MHD
  • Místo výkonu práce: Praha 4

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Kontakt

Advantage Consulting, s.r.o.
Lucie Ječmínková
Telefon: +420 773 792 662