Nehledejte práci, získejte ji!
CZ | EN
  • Klíčové slovo

  • Obory

  • Lokality

REGIONÁLNÍ ŘEDITEL/AGRONOM - SLOVENSKO (OD 60 000 Kč)

Máte vysokoškolské vzdělání zaměřené na oblast agronomie a víceleté zkušenosti na pozici agronom? Jste zkušení manažeři s komplexní praxí v řízení zemědělského střediska nebo farmy? Jste inovativní a rádi posouváte věci vpřed? Jste flexibilní a dokáže plně převzít zodpovědnost?

Ano? V tom případě nám o sobě dejte vědět a využijte této jedinečné pracovní příležitosti!

Náplň práce

  • Komplexní zodpovědnost za chod 4 farem v rámci skupiny
  • Sjednocení postupů a fungování pracovišť
  • Dohled na oblast rostlinné i živočišné výroby
  • Řízení investic a stabilizace ekonomiky farem
  • Personální zajištění a řízení podřízených pracovníků
  • Pravidelná účast na poradách vedení společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na zemědělství
  • Nutná víceletá praxe na pozici agronoma
  • Znalosti a přehled v oblasti rostlinné výroby PODMÍNKOU
  • Zkušenosti s vedením lidí a strategickým řízením
  • Selský rozum, samostatnost, otevřenost novým možnostem
  • Dobrou uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme

  • Perspektivní uplatnění v úspěšné slovenské společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Pružná pracovní doba
  • Místo pracoviště: Slovensko – Trnavský kraj (blízko hranic s ČR)

Zaujala Vás tato nabídka práce REGIONÁLNÍ ŘEDITEL/AGRONOM - SLOVENSKO? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Kontakt

Advantage Consulting, s.r.o.
Kateřina Škulaviková
Telefon: +420 775 787 068