Nehledejte práci, získejte ji!
CZ | EN
  • Klíčové slovo

  • Obory

  • Lokality

Správce počítačové džungle

Brněnská společnost zabývající se vývojem simulačního softwaru pro obranné složky státu hledá admina, který se jim postará o funkčnost hardwaru i softwaru a zajistí, že všechno šlape jako hodinky švýcarského podnikatele. K tomu si čas od času sedne před monitor a prověří, že jejich software funguje taky tak.

Náplň práce

Obvyklá práce administrátora jako správa klientských stanic a jejich konfigurace. Nastavení uživatelských účtů, údržba sítě a serveru, zajištění a zabezpečení připojení k síti a monitorování jejího výkonu. K tomu vedení podrobné dokumentace a testování vyvíjeného software a hardware.

Požadujeme

Je třeba abys měl praxi na obdobné pozici a zkušenosti v oblasti správy, kontroly a monitorování serverové a síťové infrastruktury (switching, routing, VPN, serverová virtualizace). Jsi schopný nastavit a nakonfigurovat hardware. Víš, jak zálohovat a obnovit věci ze zálohy. Máš v sobě týmového ducha a zvládáš pracovat samostatně.

Nabízíme

Dostaneš týden dovolené navíc na řádnou rekreaci. Máme tu volnou pracovní dobu a občerstvení, když tě přepadne hlad. Co se týče obědového stravování, dáme ti příspěvek přímo do výplaty, ať se najíš, kde ti chutná a ne, jen tam, kde berou stravenky. A hlavně budeš členem elitního týmu, který je hrdý na své simulace.

Zaujala Tě tato nabídka práce?

Pokud ano, pošli nám svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.

Těšíme se na setkání s Tebou.

Kontakt

Advantage Consulting, s.r.o.
Jiří Vykoukal
Telefon: +420 739 428 372