Nehledejte práci, získejte ji!
CZ | EN
  • Klíčové slovo

  • Obory

  • Lokality

WINDOWS IT STORAGE ZÁLOHOVÁNÍ JE KLÍČ

Máte zkušenosti se zálohovacími systémy? Komunikace v anglickém jazyce Vám nečiní problém? Chcete se podílet na infrastrukturních zahraničních projektech?

Pokud jsi to ty, tak hledáme právě tebe.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za centrální správu a údržbu zálohovacích systémů a úložišť dodavatelů NetApp, HPE a Symantec
  • Konfiguraci, monitoring a řešení problémů v rámci 3rd level IT support
  • Implementace nových řešení v rámci projektů
  • Administrace platformy Windows

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání, vysokoškolské výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenost se správou produktů: NetApp storage, Data Protector, Backup Exec
  • Zkušenost s adminsitrací platformy Windows (2008/2012).
  • Všeobecná znalost Active Directory a doménového prostředí

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost profesního vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Mobilní telefon dle vlastního výběru
  • Notebook
  • Multisport karty
  • Parkovací místo
  • Pracoviště v centru Brna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.

Kontakt

Advantage Consulting, s.r.o.
Petr Hykel
Telefon: 775 787 062