Nehledejte práci, získejte ji!
CZ | EN
  • Klíčové slovo

  • Obory

  • Lokality

SPECIALISTA ODDĚLENÍ PODPORY (od 30.000 Kč)

Máte znalost PCR a RealTime PCR technologie? Mluvíte plynule anglicky? Vystudoval jste VŠ přírodovědného směru, nejlépe molekulární biologie nebo mikrobiologie? Ano?

Těším se na Váš životopis!

Náplň práce

  • Analyzování a řešení souvislostí s používáním RT-PCR produktů
  • Navštěvovat laboratoře a pomáhat s instalací metodik molekulární biologie
  • Organizování odborných a vzdělávacích kurzů pro laboratorní odborníky a distributory
  • Návrh možností pro další rozvoj společnosti

Požadujeme

  • VŠ vzdělání přírodovědného směru, nejlépe molekulární biologie nebo mikrobiologie
  • Znalost PCR a RealTime PCR technologie
  • Dobré organizační a prezentační schopnosti
  • Ochotu cestovat doma i v zahraničí
  • Anglický jazyk na komunikační úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Práci u lídra na trhu
  • Nové a moderní kanceláře
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days
  • Stravenky a občerstvení na pracovišti
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Kontakt

Advantage Consulting, s.r.o.
Ivana Smejkalová
Telefon: +420 775 787 241