Nehledejte práci, získejte ji!
CZ | EN
  • Klíčové slovo

  • Obory

  • Lokality

EDITOR TECHNICKÉ DOKUMENTACE (22-30.000 Kč)

Jste technicky založený/á a orientujete se v technické dokumentaci? Baví Vás práce v administrativě? Pošlete mi svůj životopis a přidejte se k nám do týmu!
Mezinárodní společnost, špička ve svém oboru, hledá posilu na pozici:

Náplň práce

  • tvorba a aktualizace návodů k obsluze, instalacím a údržbě
  • korektura a administrace technických dokumentů
  • publikace dokumentace
  • tvorba a úprava foto a video dokumentace
  • práce s aplikací na řízení projektů
  • tvorba objednávek a kontrola fakturace ohledně zajištění překladů
  • zajišťování školení pracovníků servisu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technická
  • velmi dobrá znalost AJ podmínkou
  • nezbytnost orientace v technické dokumentaci
  • uživatelská znalost Power Point
  • zkušenost s tvorbou výukových materiálů výhodou
  • komunikativní schopnosti a proaktivní přístup

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení respektující úroveň znalostí
  • flexibilní pracovní doba
  • dovolená 25 dní
  • náborový příspěvek 20.000 Kč
  • odměny za výsledky firmy
  • závodní stravování
  • příspěvek na dojíždění
  • vzdělávací jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: okolí Lipníku nad Bečvou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Kontakt

Advantage Consulting, s.r.o.
Irena Holá
Telefon: +420 775 787 777