Nehledejte práci, získejte ji!
CZ | EN
  • Klíčové slovo

  • Obory

  • Lokality

NÁKUPČÍ S NĚMČINOU (32 - 37 000 Kč)

Zajímáte se o oblast nákupu? Chcete se v této oblasti dále rozvíjet a přitom pracovat ve stabilní a stále se rozrůstající společnosti? Pak je zde příležitost právě pro Vás!

Menší mezinárodní výrobní společnost obsazuje nyní pozici:

Náplň práce

  • Komunikace s dodavateli
  • Zajištění nákupu výrobního materiálu
  • Sledování stavu skladových zásob
  • Kontrola dodržování termínů a případné řešení nesrovnalostí
  • Vyřizování reklamací

Požadujeme

  • Středoškolské, nebo lépe vysokoškolské, vzdělání
  • Schopnost dorozumět se bezproblémově německy
  • Zkušenosti na obdobné pozici (logistika, operativní nákup atp.)
  • Dobrou počítačovou gramotnost
  • Pokročilé organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Věříme, že motivující mzdové ohodnocení
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Technické vybavení umožňující plně profesionální práci - i pro soukromé užití
  • Mnoho benefitů zpříjemňujících (nejen) onu práci
  • Prostředí, ve kterém budete prožívat pozitivní vibrace nejen v den výplaty :O)
  • Místo výkonu práce: Orlickoústecko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Kontakt

Advantage Consulting, s.r.o.
Michal Varkoček
Telefon: +420 777 549 877