Nehledejte práci, získejte ji!
CZ | EN
  • Klíčové slovo

  • Obory

  • Lokality

VÝVOJOVÝ INŽENÝR SW Ostrava (40-60.000 Kč)

Máte zkušenosti s vývojem v oblasti elektro a chtěli byste se posunout k systémovému inženýrství? Chcete zastřešovat a koordinovat vývoj po mechanické a elektronické SW části? Bez problémů s domluvíte anglicky?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní rostoucí technologická společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

Náplň práce

  • Koordinování nadnárodních projektů v oblasti SW vývoje
  • dohled nad celým vývojovým procesem SW pro bezkontaktní senzory
  • koordinování jednotlivých kroků skrze mechanický, elektronický a SW vývoj
  • komunikace se zákazníky o stavu vývoje SW
  • spolupráce s testery a koordinace přípravy testovacích zařízení

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oblasti elektro
  • Dřívější zkušenosti s vývojem SW
  • Pokročilou znalost anglického jazyku (spolupráce na nadnárodních projektech)

Nabízíme

  • Moderní a zároveň neformální pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost občasného home office
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky
  • Sick Days
  • Multisport kartu
  • Nástup: IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Kontakt

Advantage Consulting, s.r.o.
Barbora Štěpánová
Pobřežní 620/3
186 00  Praha-Praha
Česká republika
Telefon: +420 773 737 663