Nehledejte práci, získejte ji!
CZ | EN
  • Klíčové slovo

  • Obory

  • Lokality

ŘEDITEL FARMY MASNÉHO SKOTU 50-55.000 Kč

Máte praxi v zemědělství, a jste člověk, který rád posouvá věci dopředu? Máte praxi s vedením lidí, nebo se na to cítíte? Orientujete se v ekologickém zemědělství? Pak je tu příležitost vést jednu farmu, časem možná i dvě.

Náplň práce

  • Vedení farmy o velikosti 900 ha, cca 300 -350ks skotu
  • Vedení 5-6 lidí
  • Odpovědnost za manažerské i finanční vedení farmy
  • Vyhledávání možností zlepšení, posouvání farmy dopředu

Požadujeme

  • Nejlépe zkušenost na podobné pozici, ale nebráníme se i méně zkušenému člověku s potenciálem
  • Znalost problematiky chovu skotu v ekologickém režimu, minimálně orientace v ní.
  • Manažerská zkušenost velkou výhodou
  • Samostatnost, schopnost přicházet s novými nápady, schopnost prosadit svůj názor
  • Schopnost vést farmu finančně (zpracování nákladů, výnosů apod.)

Nabízíme

  • Samostatnou pozici na ziskové farmě
  • Po 6-12 měsících převzetí farmy zcela pod sebe poté i bonusy podle hospodaření (investice+ ziskovost)
  • Automobil i k soukromým účelům
  • Možnost ubytování
  • Lokalita okres Bruntál

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Kontakt

Advantage Consulting, s.r.o.
Vladimíra Marková
Telefon: +420 778 779 756