Nehledejte práci, získejte ji!
CZ | EN
  • Klíčové slovo

  • Obory

  • Lokality

UI & UX DESIGNER PRO IPTV (50.-100.000 CZK)

Chceš pracovat na vývoji špičkového digitálního produktu? Je Tvým snem být u zrodu nového projektu? Jsi ambiciózní a nespokojíš se s málem? Pokud ano, tak se moc těším na Tvé CV.

Česká ambiciózní společnost hledá právě Tebe na pozici:

Náplň práce

  • Kompletní návrh UX / UI responzivního webu
  • Kreslení wireframů, prototypování, testování
  • Designování v nástroji FIGMA
  • Práce na vývoji celého produktu od A až po Z
  • Spolupráce napříč celým týmem vývojářů

Požadujeme

  • Znalosti prototypovacích a grafických nástrojů, výhodou je FIGMA
  • Schopnost řešit problémy, skicovat a wireframovat
  • Designování čisté hierarchie a postupů v uživatelské logice
  • Vizuální cítění, schopnost zhmotňovat myšlenky a nápady
  • Komunikační a prezentační dovednosti, jasné a srozumitelné vyjadřování

Nabízíme

  • Vlastní budget na technické vybavení
  • Firemní telefon a neomezený tarif
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • MULTISPORT kartu
  • Jazykové vzdělávání
  • Hlavní pracovní poměr na neurčito
  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Kontakt

Advantage Consulting, s.r.o.
Hana Havlíčková
Telefon: +420 775 787 065