Nehledejte práci, získejte ji!
CZ | EN
  • Klíčové slovo

  • Obory

  • Lokality

FINANČNÍ SENIOR CONTROLLER S AJ (80-110.000 KČ)

Milujete oblast financí? Umíte ovládat angličtinu tak, že se ji nebojíte použít i v rámci mezinárodního týmu? Uvítáte občasné zahraniční služby jako zpestření pracovní rutiny? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a pošlete nám svůj životopis!

Významná společnost působící ve střední Moravě hledá novou posilu do týmu na pozici:

Náplň práce

  • Údržba a vývoj controllingových nástrojů
  • Starost o nově zakvizovanou společnost
  • Monitorování měsíčních nákladů
  • Zodpovědnost za finanční plánování
  • Reporting řediteli společnosti
  • Komunikace s ostatními korporáty

Požadujeme

  • Praxe na podobné pozici
  • Ekonomické vzdělání
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Zkušenost s akvizicemi, reportingem vedení společnosti

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Finanční bonusy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost home office
  • Možnost kariérního posunu
  • Příspěvek na penzijní či životní připojištění
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Nástup možný DOHODOU
  • Místo výkonu práce: 15 minut od Kroměříže

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Kontakt

Advantage Consulting, s.r.o.
Hana Havlíčková
Telefon: +420 775 787 065