Nehledejte práci, získejte ji!
CZ | EN
  • Klíčové slovo

  • Obory

  • Lokality

SPECIALISTA PRO TRH SE ZELENOU ENERGIÍ (35 - 45.000 KČ)

Máte zálibu v analýzách trhu? Jste zdatný/á v administrativě a hledáte možnost uplatnění v oblasti energií? Chcete se podílet na rozvoji zelené energie v ČR a vytvářet tak lepší svět pro všechny?
Pak jste tu správně a my Vás chceme vidět! Pošlete mi životopis a pracujte pro prosperující společnost, která je jedničkou na trhu s biometanem na pozici:

Náplň práce

  • podpora administrativy
  • analýza komoditního trhu
  • online monitoring trhu
  • zodpovědnost za nominace
  • obchodování s biometanem

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • zájem o obchod a zkušenosti v administrativě/settlementu
  • předchozí praxe v energetice - výhodou!
  • komunikativní znalost angličtiny
  • pokročilou znalost Excelu
  • zodpovědnost, organizovanost a rychlé rozhodovací schopnosti

Nabízíme

  • běžnou dovolenou + dny zdravotního volna
  • flexibilní pracovní dobu
  • ohodnocení dle zkušeností
  • příspěvek na stravování
  • zázemí stabilní společnosti s dostatkem zakázek
  • možnost stát se součástí klíčového oddělení společnosti
  • lokalitu: Praha 8

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Kontakt

Advantage Consulting, s.r.o.
Tereza Suttrová
Telefon: +420 775 877 788