Nehledejte práci, získejte ji!
CZ | EN
  • Klíčové slovo

  • Obory

  • Lokality

PRODUCT MANAGER pro elektroniku (50-65.000 Kč)

Máte zkušenosti s nákupem elektroniky? Chcete být tím, kdo vybírá nejlepší elektroniku u dodavatele v zahraničí a přetváří ji v ten nejlepší a nejzajímavější produkt pro český trh? Máte výborné vyjednávací schopnosti?

Pak hledáme právě Vás!

Česká obchodní společnost a distributor spotřební elektroniky hledá posilu do svého týmu na pozici:

PRODUCT MANAGER pro elektroniku

Náplň práce

  • komunikace s výrobci elektroniky primárně v Číně
  • tvorba strategických plánů produktů
  • výběr nejvhodnějších produktů a jejich launch na český trh
  • dojednání obchodních a dodacích podmínek s výrobci
  • testování nových výrobků
  • příprava kalkulací a cenotvorba pro český trh
  • hlídání a plánování zásob
  • návrh kompletního brandu výrobku (ve smyslu návodky, loga, volba obalového materiálu apod.)
  • spolupráce s marketingových oddělením

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost trhu elektroniky
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • pokročilou znalost anglického jazyka (denní využití)
  • dobré vyjednávací schopnosti

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • příspěvek na stravování
  • penzijní připojištění
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 9 Čakovice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Kontakt

Advantage Consulting, s.r.o.
Tereza Miksová
Telefon: +420 775 474 381