Nehledejte práci, získejte ji!
CZ | EN
  • Klíčové slovo

  • Obory

  • Lokality

PHP DEVELOPER (52-65.000 KČ)

Máte praxi v programování v PHP? Hledáte práci, kde není nutné využití angličtiny? Láká Vás pracovat na významném systému, který řídí provoz nemocnic? Dejte nám o sobě vědět a zašlete svůj životopis!

Zavedená společnost hledá novou posilu na pozici:
PHP DEVELOPER (50-65.000 KČ)

Náplň práce

  • Podílení se na vývoji IS nemocnic
  • Analyzování, tvorba návrhu a vývoj klíčových částí aplikace
  • Zavádění nových postupů a technologií
  • Poskytování podpory juniornějším programátorům

Požadujeme

  • PHP – pokročilá znalost, Zend Framework
  • JAVA, Spring Framework
  • Oracle, PostgreSQL, Informix, MongoDB, RabbitMQ
  • Znalost práce v JIRA (výhodou)

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • HOME OFFICE
  • Pololetní odměny
  • Služební telefon a notebook
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Přátelské kolegy a super kancelář
  • Nástup možný: IHNED nebo dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Kontakt

Advantage Consulting, s.r.o.
Hana Havlíčková
Telefon: +420 775 787 065